חיפוי קירות חוץ

דגם סייפן חדש אנכי
דגם סייפן חדש אנכי
דגם שחף חדש
דגם שחף חדש
דגם סייפן חדש אופקי
דגם סייפן חדש אופקי

חיפוי קירות חוץ

חיפוי קירות חוץ

חיפוי קירות חוץ מאלומיניום

בעידן של אנרגיה מתחדשת ועלייה במודעות הסביבתית, אדריכלים רבים מאמצים פתרונות המגיעים מעולמות הבנייה הקלה כמו חיפוי חוץ מאלומיניום.

אלומיניום הוא חומר קל משקל, חזק, גמיש, מבודד מפני קור ואינו דורש תחזוקה רבה. כמו כן הוא גם בעל עמידות מפני האקלים השונה ולכן נמצא כי הוא המתאים ביותר בין החלופות המוצעות בשוק עבור חיפוי קירות חוץ לסביבות ביתיות, סביבות מסחריות וסביבות עסקיות.

באילו מקרים חיפוי קירות חוץ מאלומיניום משמשים כפתרון נגיש ובר השגה?

סביבות מסחר רבות לעיתים נראות רעועות וישנות, הפתרון של חיפוי קירות חוץ הוא מושלם כדי לשוות למקום מראה חדשני המשדר ניקיון, פתיחות ויחד עם זאת תורם להצללה ושמירה על מעבר של אור טבעי., כיום ניתן לבחור בחיפוי אלומיניום במגוון רחב של גוונים ורמות גימור, אותו יש להתקין בחזית המבנה. בנוסף ניתן להשתמש בחיפוי כפתרון ליצירת המשכיות בין מרחב החוץ אל מרחב הפנים בסביבות מגורים כמו בכניסה למרחבי מגורים, במעבר מחלל הפנים אל גינה חיצונית, כשכבת בידוד נוספת המתחקה אחר עיקרון המשרבייה (קיר מחורר המאפשר מעבר מבוקר של אור ואוויר) כמוטיב עיצובי המוסיף עומק ועניין למעטפת המבנה.

פתרונות יצירתיים במחיר נגיש

בשונה מחומרים אחרים הקיימים בתעשייה, האלומיניום הוא חומר חיפוי קל משקל ובמחיר נגיש. שלא כמו המתכת אשר מחלידה ועץ שדורש צביעה וחידוש, האלומיניום אינו דורש תחזוקה. כיום תוכלו אף למצוא חיפוי אלומיניום דמוי עץ במגוון רחב של רמות גימור וגוונים שונים.

חיפוי חוץ מאלומיניום איכותיים

תמנון-הופ אתכם לאורך כל התהליך! חשוב לנו לייצר חיפויים איכותיים המשתלבים בסינרגיה מוקפדת עם יתר האלמנטים בחלל. צוות החברה מלווה כל לקוח במסירות, תוך הקפדה על כל פרט ופרט על מנת להגיע לרמת גימור גבוהה מהסטנדרט.