דגם שחף חדש
דגם שחף חדש
דגם סנונית
דגם סנונית
דגם שחף חדש
דגם שחף חדש

מסתור מזגנים

מסתורי מזגנים מאלומיניום

המסתורים עשויים מפרופילי אלומיניום ייחודיים מרהיבים ביופיים ועומדים בדרישות המחמירות של תקן מסתורי כביסה 5100, ותקני אש 921 ו 755 של מכון התקנים הישראלי.

מסתור מזגנים בשיטה ייחודית

רוב דגמי המסתורים של החברה מיוצרים בשיטת ייחודית של ההשחלה ודופן כפולה, עקרון ההשחלה מקנה למסתור המזגן יציבות וחוזק ומונע רעשים, רעידות והשתחררות הפרופילים. כמו כן קיימים דגמים עם פרופילים אנכיים סמויים (ללא השחלה) ועם ברגים סמויים. מסתורי המזגנים המורכבים מפרופילי אלומיניום עם מבנה אווירודינמי עדין, המאפשר שחרור קל של אויר חם כלפי מעלה החוצה ובכך מאפשר פעולה תקינה של מדחסי המזגנים.

זווית ההטיה של הפרופילים המושחלים נותנת מראה אלגנטי המטשטש בעדינות את נוכחות המזגנים שמאחוריו. פתחי האור ומרווחי האוורור ניתנים לשינוי ע"פ דרישות המזמין והאדריכל. החיבור לקירות הצדדיים מבוצע באמצעות רגליות רתימה צפות, המאפשרות תזוזה צדדית למיקום מדויק של המסתורים בין הקירות.

מסתורי מזגנים קלים להרכבה חזקים ואינם שנשברים

רוב דגמי המסתורים של החברה מיוצרים בשיטת השחלה ודופן כפולה, עקרון ההשחלה מקנה למסתור המזגנים יציבות וחוזק ומונע רעשים. מסתורי המזגנים מורכבים מפרופילי אלומיניום עם מבנה אווירודינמי עדין, המאפשר שחרור קל של אויר חם כלפי מעלה החוצה ובכך מאפשר פעולה תקינה של מדחסי המזגנים.המסתורים קלים להרכבה ואינם מצריכים פיגומים או מנופים לשם הרכבתם. הם אינם נסדקים ואינם נשברים. המרווחים בין הפרופילים ניתנים לבחירה בהתאם לדרישות הלקוח ודרישות יועץ מיזוג האוויר והאדריכל. צביעת הפרופילים מבוצעת באמצעות אבקת פוליאסטר בתנור, בחום של כ – 200 מעלות, דבר המקנה עמידות גבוהה בחשיפה ממושכת לשמש.

צוות תמנון-הופ מלווה כל לקוח במסירות לאורך כל הדרך, החל מייעוץ להתאמת מסתורי מזגנים מאלומיניום ועד ההתקנה. כלל המסתורים מיוצרים במפעלי החברה משלב הפיתוח, הייצור ומותקנים על ידי מתקינים מוסמכים ומנוסים של החברה.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני, התקשרו אלינו עוד היום >> 077-269-9689