פרגולות אלומיניום בחצר הבית

אם תכננתם לבנות פרגולה בחצר הבית שלכם, כדאי לשקול את האפשרות של פרגולות אלומיניום.

האלומיניום הוא חומר יסוד קל משקל הידוע בעמידותו לפגעי מזג האוויר ולחמצון, משמעות הדבר היא שהאלומיניום אינו מחליד כמו מתכת. פרגולות אלומיניום נועדו כמובן להצללה, אך גם תורמות לאסתטיקה של המבנה והן מחלקות את החלל בצורה נעימה.

קל מאוד לתחזק אותן. האלומיניום אינו מתכלה, הוא דורש מינימום אחזקה והוא אינו מתבלה כמו העץ אשר סופג עם הזמן רטיבות, עובש וטרמיטים. כאשר מדובר בבית פרטי השאיפה היא להתעסק כמה שפחות בבלאי ובתחזוקה ולכן זהו בהחלט החומר הנוח ביותר.

ישנן כל כך הרבה דרכים לעצב את הפרגולות ולהתאימן לכל סגנונות העיצוב. כיום ישנם צבעים דמויי עץ המשווים לפרגולה מראה של פרגולת עץ עם כל היתרונות של האלומיניום. אפילו אם תרצו לשלב גופי תאורה בקורות הפרגולה לא תהיה זו משאלת לב בלבד אלא מציאות הניתן ליישום בקלות.

פרגולות אלומיניום לגינה בבית

מחלקת פרגולות אלומיניום בתמנון-הופ מפתחת, מייצרת ומתקינה מגוון סוגי פרגולות והצללות בהתאמה אישית לסקטור הפרטי, המסחרי והמוסדי. לרשותכם עומד מבחר עשיר של סוגי פרגולות, החל מפרגולות חשמליות חכמות, פרגולה תלויות, פרגולה על עמודים ופרגולות הנבנות בין קורות הבטון.

תנו למומחים של תמנון-הופ להיות לצידכם ברגעי התכנון החשובים! לחברה ניסיון עשיר בתכנון ובניית פתרונות הצללה בטווח גדול של דגמים, ואף בהתאמה אישית לרצון הלקוח. הכל נעשה במקצועיות רבה, תוך שילוב אנשי מקצוע מומחים בתחומם שיודעים לייעץ, להסביר ולתת את השירות הטוב ביותר!

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני, התקשרו אלינו עוד היום >>  073-360-0194