דגם אנפה
דגם אנפה
דגם סנונית
דגם סנונית
דגם אנפה
דגם אנפה
דגם אנפה
דגם אנפה

פרגולה לגינה

פרגולות אלומיניום בחצר הבית

אם תכננתם לבנות פרגולה בחצר הבית שלכם, כדאי לשקול את האפשרות של פרגולות אלומיניום.

האלומיניום הוא חומר יסוד קל משקל הידוע בעמידותו לפגעי מזג האוויר, אינו מחליד ומתכלה כמו מתכת, דורש מינימום תחזוקה ואינו מתבלה כמו עץ אשר סופג עם הזמן רטיבות, עובש וטרמיטים. כאשר מדובר בבית פרטי השאיפה היא להתעסק כמה שפחות בבלאי ובתחזוקה ולכן זהו בהחלט החומר הטוב והנוח ביותר.

ישנן כל כך הרבה דרכים לעצב את הפרגולות ולהתאימן לכל סגנונות העיצוב. כיום ישנם צבעי דמויי עץ המשווים לפרגולה מראה של פרגולת עץ עם כל היתרונות של האלומיניום. ניתן לשלב גופי תאורה בקלות בקורות הפרגולה.

פרגולות אלומיניום לגינה בבית

מחלקת פרגולות אלומיניום בתמנון-הופ מפתחת, מייצרת ומתקינה מגוון סוגי פרגולות והצללות בהתאמה אישית לסקטור הפרטי, המסחרי והמוסדי. לרשותכם עומד מבחר עשיר של סוגי פרגולות, החל מפרגולות חשמליות חכמות, פרגולה תלויות, פרגולות על עמודים, פרגולות הנבנות בין קורות הבטון, גגונים ועוד…

תנו למומחים של תמנון-הופ להיות לצידכם ברגעי התכנון החשובים! לחברה ניסיון עשיר בתכנון ובניית פתרונות הצללה בטווח גדול של דגמים, ואף בהתאמה אישית לרצון הלקוח. הכל נעשה במקצועיות רבה, תוך שילוב אנשי מקצוע מומחים בתחומם שיודעים לייעץ, להסביר ולתת את השירות הטוב ביותר!

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני, התקשרו אלינו עוד היום >>  073-360-0194