דגם נשר חדש
דגם נשר חדש
דגם ינשוף
דגם ינשוף
דגם שלדג
דגם שלדג
דגם ינשוף
דגם ינשוף
דגם סנונית
דגם סנונית

מסתור כביסה

מסתור כביסה מאלומיניום

המסתורים עשויים מפרופילי אלומיניום ייחודיים מרהיבים ביופיים ועומדים בדרישות המחמירות של תקן מסתורי כביסה 5100, ותקני אש 921 ו 755  של מכון התקנים הישראלי.

רוב דגמי המסתורים של החברה מיוצרים בשיטת ייחודית של ההשחלה ודופן כפולה, עקרון ההשחלה מקנה למסתור הכביסה יציבות וחוזק ומונע רעשים, רעידות והשתחררות הפרופילים. כמו כן קיימים דגמים עם פרופילים אנכיים סמויים (ללא השחלה) ועם ברגים סמויים. מסתורי הכביסה המורכבים מפרופילי אלומיניום עם מבנה אוירודינמי עדין, המאפשר שחרור קל של אויר חם כלפי מעלה החוצה ובכך מאפשר פעולה תקינה של מדחסי המזגנים.

זווית ההטיה של הפרופילים המושחלים נותנת מראה אלגנטי המטשטש בעדינות את נוכחות הכביסה והמזגנים שמאחוריו. פתחי האור ומרווחי האוורור ניתנים לשינוי ע”פ דרישות המזמין והאדריכל. החיבור לקירות הצדדיים מבוצע באמצעות רגליות רתימה צפות, המאפשרות תזוזה צדדית למיקום מדויק של המסתורים בין הקירות.

מסתור כביסה איכותי קל להתקנה

המסתורים קלים להרכבה ואינם מצריכים פיגומים או מנופים לשם הרכבתם. הם אינם נסדקים ואינם נשברים. המרווחים בין הפרופילים ניתנים לבחירה בהתאם לדרישות הלקוח ודרישות יועץ מיזוג האוויר והאדריכל. צביעת הפרופילים מבוצעת באמצעות אבקת פוליאסטר בתנור, בחום של כ – 200 מעלות, דבר המקנה עמידות גבוהה בחשיפה ממושכת לשמש.

מסתורי כביסה במגוון גווני RAL / דמוי עץ לבחירה

מסתורי כביסה של תמנון הופ

צוות תמנון-הופ מלווה כל לקוח במסירות לאורך כל הדרך, החל מייעוץ להתאמת מסתורי כביסה מאלומיניום ועד ההתקנה. כלל המסתורים מיוצרים במפעלי החברה משלב הפיתוח, הייצור ומותקנים על ידי מתקינים מוסמכים ומנוסים של החברה.

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני, התקשרו אלינו עוד היום >> 072-372-5727