פרגולה למרפסת

דגם יסעור חדש
דגם יסעור חדש
דגם סנונית
דגם סנונית
דגם סנונית
דגם סנונית
דגם סנונית
דגם סנונית

פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת

בישראל ידוע שכול בית צריך מרפסת, אבל מרפסת ללא פרגולה בשמש הישראלית לא תמיד מאפשרת ליהנות מישיבה באוויר הפתוח בנוחות. הדרך הטובה ביותר לנצל את מזג האוויר הנוח בישיבה נעימה בחוץ היא לדאוג להגנה והצללה מהשמש. איך הכי נכון לעשות זאת?

פרגולה למרפסת שמש – לשלוט בצל שלכם

ישיבה בגינה או במרפסת מתחת לסככה יוצרת פינה נעימה, מוגנת ומוצלת בכול מזג אוויר. פרגולות מאלומיניום הן הדרך הקלה, המהירה והיפה להגנה מהשמש ומהגשם, ויש להן יתרונות רבים וסוגים שונים לבחירה, מלבד היכולת לבחור כול גוון וסגנון לצל שלכם.

פרגולה למרפסת

פרגולות העשויות מאלומיניום הן קלות לייצור, חזקות ובעלות אפשרויות עיצוב רבות. היתרונות של המתכת הקלה מאפשרים ליהנות מכיסוי מושלם ללא צורך לדאוג לתחזוקה במהלך שנים.

פרגולה למרפסת מאלומיניום, יתרונות של נוחות ועיצוב:

-סוכך אלומיניום מאפשר תחזוקה קלה בניגוד לחומרים אחרים, ללא צורך בצביעת הגנה מחודשת או חשש מפני סדקים.

-מתכת אלומיניום אינה מושפעת מנזקי מזג האוויר לאורך שנים, צבעה אינו דוהה והיא עמידה בפני שמש חזקה, חום, קור כמו גם בפני גשם ורוח.

-למתכת הקלה יש עמידות בפני חלודה, היא אינה מושכת חרקים, זוחלים ושאר מזיקים.

-ניתן לעצב את המתכת בצבעים שונים ובסגנונות המאפשרים מראה יוקרתי, מעודן ומרשים או טבעי בגוון דמוי עץ. צפיפות הסוכך ניתנת לשינוי לפי בחירה ואף ניתן לבחור בפתרונות הצללה תלויים וללא עמודים שאינם תופסים מקום בחלל.

-ניתן לנקות את המתכת בקלות למראה אסתטי תמידי.

-התקנה מהירה שאינה דורשת הכנה מיוחדת.

-אלומיניום היא מתכת שניתנת לכיפוף, כך אפשר לזכות ביכולות עיצוב שונות וחדשניות שלא ניתן לקבל בחומרים אחרים.

-המתכת הקלה שממנה מיוצרות הפרגולות מאפשרת התקנה בכול מקום ללא חשש ממשקל המוצר הנוסף על הרצפה, פתרון נהדר למרפסות בכול גודל.

פרגולה למרפסת מאלומיניום

ישנם סוגים שונים של פרגולות: הסוג התלוי, שאינו מצריך עמודים, אינו תופס מקום וניתן לתלייה מהקיר או מהתקרה. פתרון זה מאפשר ליהנות מצל בכול מרחב ובכול מקום. פרגולה עם עמודים, המאפשרת עיצוב מקסימלי במשקל מינימלי במגוון צורות למתחם עגול, מרובע, מלבני או אחר, כפי שתרצו לעצב את הפינה שלכם.

פרגולה אלומיניום למרפסת

התקנת פרגולות מאלומיניום היא הדרך הטובה ליהנות מחדשנות טכנולוגית גם בתחום הסככות לכול מתחם כפי שלא היה בעבר. המדידות של אנשי המקצוע יביאו להתקנה שתתאים למיקום הרצוי לכם באופן מדויק ולהצללה שתתמזג עם הנוף. פתרונות ההצללה החדשניים מאפשרים היום להתקין סוככים חשמליים להפעלה נוחה וללא מאמץ, כך שניתן לפתוח ולסגור את הסוכך כשאין בו צורך.

פתרונות הצללה למרפסת

הדרך הטובה ביותר להצללה למרפסת שלכם מתחילה בייעוץ מקצועי ובהתאמה אישית לסגנון הבית, לצבעים הקיימים ולכיווני האוויר והשמש, כך שתוכלו ליהנות מהיכולת לשבת במרפסת בכול שעה שתבחרו.

פרגולות תלויות מאלומיניום של חברת תמנון הופ מבטיחות לכם שקט בכמה מישורים:

במישור הטכנולוגי – המוצרים של חברת תמנון הופ מוכרים כמוצרים טכניים מעולים אשר זוכים לתשואות רבות בשל הקפדת היתר על איכותם של המוצרים, כך חברות בנייה בארץ ומשרדי אדריכלים גדולים משתמשים גם הם במוצרים אלו בשל איכותם הגבוהה.

במישור היומיומי – יש לכם שקט תעשייתי. הן חזקות, עמידות, יציבות ואסתטיות. פרגולות האלומיניום אינן מצריכות כל תחזוקה שוטפת בניגוד לפרגולות אחרות.

אם גם אתם רוצים להתקין בביתכם פרגולות נמליץ על פרגולות אלומיניום, כמובן שיש לנו מבחר גדול של סוגי פרגולות אלומיניום ובמגוון צבעים של חברת תמנון הופ, חשוב לציין שהכל נעשה במקצועיות רבה, תוך שילוב אנשי מקצוע מומחים בתחומם שיודעים לייעץ, להסביר ולתת את השירות הטוב ביותר!

לפרטים נוספים וייעוץ ראשוני, התקשרו אלינו עוד היום >> 072-394-1933

חזרו לקטגוריה > פרגולות