מתקני כביסה הם דרך נוחה, חסכונית בחשמל ובאנרגיה לייבוש כביסה, בעיקר במדינה שטופת שמש כמו ישראל. בימים שבהם אנו מנסים לחסוך בהוצאות החשמל, לשמור על הסביבה ואף להקל על עצמנו בביצוע עבודות הבית, אין סיבה להפעיל מייבש כביסה זולל חשמל, והפתרון הטוב ביותר הוא מתקן כביסה. אין הכוונה למתקנים הישנים של עמודים גדולים הניצבים בחצר הזכורים מימים עברו, וגם לא מדובר במתקנים הניידים המתקפלים המוכרים מהעבר. מדובר במתקני אלומיניום קלים המוגנים מפני חלודה ונזקי השמש המיוצרים בטכנולוגיה חכמה, חדשנית ונוחה לשימוש ומותאמים להתקנה במקומות שונים.

  1. מסתור כביסה
  2. מחוץ לחלון האמבטיה
  3. מרפסת שמש
  4. בחצר הבית או בגינה
  5. בגג של הבית

ישנם סוגים שונים של מתקני כביסה שיכולים להתאים לכל צורך.

מתלה כביסה מתקפל מאפשר להצמיד אותו לקיר כשאינו בשימוש ולהרים אותו בעת הצורך, וכך הוא אינו מפריע בחלל אם מדובר במתלה המותקן במרפסת, בגג או בחצר הבית. למתלה זה יתרונות רבים, שכן הוא מאפשר תלייה קלה ללא מאמץ, הרמת המתלה בנוחות בעת התלייה והנמכתו לייבוש.

מתלה כביסה טלסקופי אינו רק מתקפל ונצמד לקיר, אלא מתקרב ומתרחק בסיבוב ידית, כך שאין צורך להתכופף או להימתח. החבל יגיע אליכם והגב שלכם לא ירגיש מאמץ. ניתן להתקין אותו על קירות, בתוך המקלחת, בחדרי שירות, במרפסת ועוד. כשהוא פתוח הוא כולל מספר חבלים לתלייה נוחה, ובתום השימוש מתקפל בקלות.

תליית כביסה עם חשיפה לשמש מאפשרת חיטוי מושלם של הכביסה באמצעות קרני U.V, הכביסה שחשופה לשמש היא ללא ריחות לוואי – ריח משמעותו חיידקים.

לאחרונה חלה עלייה דרמטית בביקוש למתלי כביסה חיצוניים מתכווננים, וזאת מאילוצי קורונה, מכונות הכביסה מופעלות ברמה היומית מטעמי היגיינה וסכנת חשיפה לווירוס קורונה.

מתלה כביסה חשמלי

חברתינו היא היחידה המחזיקה בפטנט למתלה כביסה חשמלי המאפשר הסעת חבלי כביסה ימינה ושמאלה קדימה ואחורה וכל זאת בלחיצה על שלט – רחוק אתם תולים את הכביסה וזו מתרחקת ומאפשרת לתלות על שורה נוספת, הפטנט נוח במיוחד לבעלי מוגבלויות.